X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

مثبت نگری=سلامتی
مثبت نگری یعنی داشتن آرامش،جمع گرا بودن،دوست داشته شدن،موفق بودن 
قالب وبلاگ

9 کاری که مردها حتما باید در رابطه زناشویی بدانند


9 کاری که مردها حتما باید در رابطه زناشویی بدانند

بهتر است که اولین روز آشنایی با همسرتان را فراموش نکنید. مشتاق به نگه داشتن رابطه با همسرتان باشید. شاید نیاز باشد هرازگاهی اولین روز آشنایی‌تان را با هم مرور کنید و یادی از گذشته‌ها کنید.

*مهارت داشتن در رابطه جنسیتنها
30 درصد از زنان از طریق مقاربت جنسی به اوج لذت جنسی می‌رسند. اگر می‌خواهید زندگی زناشویی موفقی داشته باشید بهتر است بدانید از چه راهی می‌توانید اوج لذت جنسی را در همسرتان افزایش دهید و رابطه موفقی داشته باشید. داشتن رابطه‌ای خوب و موفق تاثیر بسزایی در زندگی زناشویی دارید.

* نحوه دست دادن شما
می‌توانید با دست دادن به طرف مقابل خود در یک جلسه مهم یا با فردی که برای اولین بار با آنها ملاقات می‌کنید، مطالب زیادی را به طرف مقابلتان بگویید. به عبارت ساده‌تر برداشت اول از شخصیت شما، به نوعی با دست دادنتان در ذهن فرد نقش می‌بندد. در واقع مهارت در این کار به نوعی با اعتبار و بهبود کسب و کار شما رابطه دارد.

* پس‌انداز کردن
نیازی نیست که مدام به شما تذکر داده شود که با پول‌هایتان چه می‌کنید. شما باید مدیریت کافی برای درآمدتان داشته باشید و بتوانید مقداری از درآمد ماهیانه‌تان را پس‌انداز کنید. حتی اگر نخواهید این مبلغ را در بانک نگهداری کنید.

*اطلاعاتی درخصوص عکس انداختن این روزها دیگر هیچ بهانه‌ای برای اینکه چرا صحنه‌های جالب و دوست‌داشتنی زندگی‌تان را ثبت نمی‌کنید، ندارید. حتی با در دست داشتن گوشی همراه یا دوربین می‌توان تصاویری را که برایتان لذت‌بخش است، ثبت کنید. بهتر است درخصوص نحوه کار کردن با دوربین‌ها اطلاعاتی داشته باشید و مانند یک آماتور رفتار نکنید.

* درست کردن آتش
داشتن برخی مهارت‌ها برای سفرهای تابستانی و پیکنیک رفتن امری ضروری است. شاید در یک مسافرت به جنگلی بروید که نیاز باشد خودتان آتش را فراهم کنید یا اینکه چادر بزنید پس بهتر است نحوه چادرزدن و جمع کردن آن و همچنین روشن کردن آتش زمانی که دسترسی به کبریت یا هر نوع مواد آتش‌زایی را ندارید، بیاموزید.

*مهارت در نحوه بیان
مهارت صحبت کردن، نحوه بیان و آوردن استدلال نقش مهمی در روابط دارد. شما می‌توانید با بیانی شیرین مشکلات را به راحتی حل کنید. با مهارت در این کار به راحتی می‌توانید مشکلات مربوط را با مدیرتان در میان بگذارید یا اینکه با استدلالی صحیح می‌توانید مدیرتان را برای کاری که انجام داده‌اید، قانع کنید. بهتر است بدانید مهارت در این کار در ارتقای شما به مراحل بهتر تاثیرگذار است.

*فراموش نکردن اولین روز آشنایی
بهتر است که اولین روز آشنایی با همسرتان را فراموش نکنید. مشتاق به نگه داشتن رابطه با همسرتان باشید. شاید نیاز باشد هرازگاهی اولین روز آشنایی‌تان را با هم مرور کنید و یادی از گذشته‌ها کنید.

*داشتن تمرکز و انرژی
بهتر است که شب‌ها سر موقع به رختخواب بروید تا خواب کافی داشته باشید. کم‌توجهی به این مساله باعث می‌شود که سرموقع به سرکارتان نروید و در طول روز در محیط کار فردی خواب‌آلود و کم‌انرژی باشید. به علاوه ممکن است تمرکز کافی روی کارهایتان نداشته باشید. پس بهتر است با برنامه‌ریزی دقیقی سروقت بخوابید و انرژی لازم را برای شروع روز داشته باشید.

*انتخاب لباس مناسب
دانستن اینکه چه نوع لباسی را در در چه مکانی بپوشید حاکی از دقت و مهارت شما در این مساله است. در انتخاب رنگ جورابتان که همرنگ شلوارتان باشد، دقت کنید. همچنین انتخاب کفشی مناسب با لباس‌، انتخاب پیراهن با رنگ مناسب که متناسب با کت و شلوار باشد و انتخاب کروات و کمربند از نکات ریزی است که باید به آن توجه شود. شما می‌توانید با انتخابی درست پوشش مناسبی داشته باشید.
منبع:سلامت

.: Weblog Themes By Pichak :.

آپلود نامحدود عکس و فایل

آپلود عکس

دریافت کد آپلود سنتر

آمار سایت
تعداد بازدید ها: 112115

  • دانلود فیلم
  • موس بی سیم طرح اپل MP3 Player بی سیم